2018 en popüler oyuncaklar LEGO Architecture 21034 Londra
Ana Sayfa >  Süper Eğlenceli Oyuncaklar >  Karakter Figür Oyuncakları >  En sıcak Max Steel Hydro Flame Elementor z2txLAFv

En sıcak Max Steel Hydro Flame Elementor z2txLAFv

267.80 TRY  138.74 TRY
Kaydet: 48% kapalý

  • Ürün NO: z2txLAFv
  • 604 Depoda mevcut olan

Sepete At:
Images additionnelles (Cliquez sur l'image):
En sıcak Max Steel Hydro Flame Elementor z2txLAFv
Description du produit:

Max Steel Hydro Flame Elementor

Bu muhteşem Aqua Blaze Elementor™ figürüyle kötü karakterlerle yaşayacağın maceralara yenilerini ekle! Her elementin enerjisini ele geçirip bu enerjiyle inanılmaz saldırılar yapıp, bu sefer, ateş ve su elementleriyle gücünü iki katına çıkarıyor.  Bu canavarın ellerinde ve ayaklarında pençeleri var.  Bir tuşa basarak canavarın başının rengini ateş kırmızısından su mavisine dönüştürebilirsin.  Bir başka tuşa bastığında ise bu figür alevli bir mermi fırlatıyor.  Aqua Blaze Elementor™ figürü kapışma sırasında farklı mücadele seçenekleri sunuyor. Böylece çocuklar, Max Steel çizgi filminde gördükleri heyecanlı sahneleri canlandırabilir ve yeni maceralar yaratabilir.  Bu figürün aksiyonunu, paketini açmadan deneyip görebilirsiniz. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.
Bu lüks, dönüşen Aqua Blaze Elementor® figürüyle kötü karakterlerle yaşayacağın maceraları bir başka seviyeye çıkarabilirsin! Her elementin enerjisini ele geçirip bu enerjiyle inanılmaz saldırılar yapabilen düşman, bu sefer, ateş ve su elementleriyle gücünü iki katına çıkarıyor.  Bu canavarın ellerinde ve ayaklarında pençeleri var.  Bir tuşa basarak bu canavarın başının rengini ateş kırmızısından su mavisine dönüştürebilirsin.   Bir başka tuşa bastığında ise bu figür alevli bir mermi fırlatıyor. Dönüşen Aqua Blaze Elementor® figürü kapışma sırasında farklı mücadele seçenekleri sunuyor. Böylece çocuklar, Max Steel çizgifilminde gördükleri müthiş savaş sahnelerini canlandırabilir ve yeni maceralar yaratabilir.  Bu figürün aksiyonunu, paketini açmadan deneyip görebilirsiniz.

Özellikler:
• Elementor®, her elementin enerjisini ele geçirip ciddi saldırılar yapabiliyor. Bu figür ise, su ve ateş elementlerinin enerjisini aynı anda kullanabiliyor!
• Bu figürün başını, tek tuşla Ateşten (kırmızı) Suya (mavi) dönüştürmek mümkün.
• Bir başka tuş, alevli projektil fırlatmayı sağlıyor!
• Bu figürün aksiyonunu, paketini açmadan önceden deneyebilirsin.

4 yaş ve üzeri

Max ile maksimum aksiyon ve eğlence!
Aksiyon dolu Max Steel animasyon dizisinin kahramanı genç Max'in, çok güçlü, ancak çoğu zaman kontrol edilmesi imkansız olan Turbo Enerji üretme yeteneği var.  Şansına, biyomekanik bir uzaylı olan Steel ile tanışıyor ve Steel onun gücünü kontrol etmesine yardımcı oluyor. İkisi birlikte, muhteşem turbo modlarına dönüşüyor ve Max Steel'i oluşturarak dünyayı kötülüklerden koruyorlar.  Bir takım olarak onlar durdurulması imkansız ve inanılmaz komikler! Dünyayı korkunç kötü adamlardan korumaya çalışırken bir yandan da birbirlerine sataşmadan duramıyorlar!

Muhteşem Dönüşüm!
Max her zaman yeni, müthiş mod ve güçlerle gelişiyor. Tabi bu sırada düşmanları da daha korkunç birer tehdit haline geliyor!  İkonik oyuncaklardan oluşan serimiz, bu karakterleri gerçek dünyaya getiriyor. Çocuklar bu sayede televizyon, DVD, dijital medya ve oyunlarda gördükleri ve yakında izleyecekleri Max Steelfilminde görecekleri aksiyon ve maceraları canlandırma şansı yakalıyor!

İçindeki kahramanı ortaya çıkar!
Genç yıldızımız Max ve Steel ile güçlerini birleştirip onlarla birlikte düzenbaz düşmanlara karşı savaşmak, çocukların kendi güçlü yönlerini keşfetmelerini ve içlerindeki kahramanı ortaya çıkarmalarını sağlayacak!

Büyük eğlence!
Ateş ve su enerjisinin bir arada bulunduğu Elementor® figürüyle, mücadelenin kaderi çocukların elinde.   Bu 2'si 1 arada figür, birbirinden farklı oyun seçenekleri sunuyor.

Kutuda ne var?
Bu pakete, Aqua Blaze Elementor® figürü ve 1 ateş mermisi dahildir.

 

Arkadaþýna bildir
Yorum yaz


Benzer Ürünler