2018 en popüler oyuncaklar LEGO Architecture 21034 Londra
Ana Sayfa >  Süper Eğlenceli Oyuncaklar >  Dış Mekan, Spor & Deniz Oyuncakları >  Promosyonlar Vapor Atlas 250 lMzYFA7N

Promosyonlar Vapor Atlas 250 lMzYFA7N

361.80 TRY  61.17 TRY
Kaydet: 83% kapalý

  • Ürün NO: lMzYFA7N
  • 978 Depoda mevcut olan

Sepete At:
Images additionnelles (Cliquez sur l'image):
Promosyonlar Vapor Atlas 250 lMzYFA7N
Promosyonlar Vapor Atlas 250 lMzYFA7N
Promosyonlar Vapor Atlas 250 lMzYFA7N
Description du produit:

Vapor Atlas 250

Scooter’ları ile dünyaca bilinen Razor, Vapor markası ile sunduğu yay tepkimeli tabancaları ile kesintisiz bir eğlenceyi sizlere garanti ediyor. Şarjörünü 1 saniye içinde kurup yeniden atış yapabilirsiniz. 18 metreye kadar hedeflerinizi gördüğünüz yerde vurabilirsiniz. En güzel tarafı ise mermi toplamak gibi bir derdiniz olmaz. %98 su alaşımlı bu mermiler karşı tarafı hiç acıtmaz ve hemen doğaya karışabilirler.

Vapor, size hız, menzil ve keskinlik sağlayarak gerçek bir eğlence sunuyor. İlk paketle birlikte 250 adet kadar Jel Mermi ürünün yanında geliyor. 500’lük ek paketler ayrıca temin etmeniz mümkün. Mermilerin çapı santimdir. Tek bir dolumda 50 adet mermiyi haznesine alıp size uzun bir kullanım süresi sağlamaktadır. Uçuşan mermileriniz en sonunda buharlaşıp yok olacaktır.


(Not: Mermilerinizi en iyi koşullarda saklamak için ağızı kapalı ve serin (güneşten uzak) ortamlarda muhafaza ediniz. Eğer bunu sağlayamazsanız mermilerinizde bir miktar kuruma ve küçülme gözlenebilir. Bu durumda 1-3 saat kadar suda bekletip eski formlarına kavuşturabilirsiniz.)

Yorum yaz


Benzer Ürünler